تریلر بازی مردگان متحرک در سبک پوکیمون‌گو بزودی عرضه خواهد شد

پارس4گیفت - بازی‌های زیادی برای سریال محبوب "مردگان متحرک" در سبک‌های مختلف عرضه شده. هم بازی‌های اکشن و هم استراتژی و حتی تل‌تیل هم بازی‌های داستانی اپیزودیک برایش عرضه کرده. اما امروز خبر رسید که بازی جدیدی قرار است از داستان این کمیک/سریال منتشر شود با عنوان Walking Dead: Our World که سبکی شبیه به پوکیمون گو دارد. 

شبکه AMC عنوان کرده که این بازی به طرفداران کمک می‌کند خود را کاملا در حال و هوای سریال پیدا کنند و در دنیای پیرامونشان به جستجوی لوازم و شخصیت‌های معروف آن بپردازند.

البته خیلی به فکر اتفاقات حوصله سر بر پوکیمون گو نباشید، تریلر جذاب "دنیای ما" نشان داده که قرار است در قالب یک بازی واقعیت افزوده، اکشنی جذاب را به نمایش بگذارد. از نکات جذاب بازی هم اینست که در زمان درگیری‌ها شخصیت‌های مهم بازی نیز به کمک شما آمده و در نبرد شما را همراهی می‌کنند. با اینکه هنوز اطلاعات کاملی از اسلحه‌ها و حتی شیوه بازی ارائه نشده، اما با توجه به اندک صحنه‌های گیم‌پلی نشان داده شده در تریلر می‌توان ارزیابی کرد که با تنوع سلاح بسیار خوبی طرف خواهیم بود و گرافیک این عنوان نیز برای یک بازی موبایلی بسیار عالی طراحی شده.

Finnish studio Next Games کار طراحی بازی را به عهده گرفته، همان تیمی که بازی استراتژی موفق Walking Dead: No Man’s Land را ساخته بود و که توانست ۱۶ میلیون دانلود را به ثبت برساند.

با توجه به موفقیت‌هایی که پوکیمون گو در سال اول خود به دست آورد و درآمد هنگفتی را روانه جیب‌های نینتندو کرد به نظر می‌رسید بازی‌های کپی زیادی از آن به بازار عرضه شود اما بازی بزرگی در آن سبک عرضه نشد و "دنیای ما" اولین عنوان بزرگی خواهد بود که در این سبک ساخته خواهد شد.

با هم نگاهی به تریلر بازی بندازیم:تاریخ: ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ ۱۴:۰۶ | دفعات بازدید: ۷۲۲۶ بازدیددیدگاه های کاربرانثبت نظرویدئو های پر بازدید